Danny Armstrong (28 de ani), extrema lui Dinamo, a vorbit despre perioada de pregătire din Polonia și despre noul sistem propus de Nuno Campos. Scoțianul a comentat și finalul dureros al stagiunii precedente, când Dinamo a ratat calificarea în cupele europene după barajul pierdut cu FCSB, scor 1-2.
„Tot nu mi se pare corect” Armstrong e încă supărat pentru barajul pierdut cu FCSB + despre lot: „Am pierdut jucători importanți, cu experiență”
Notele editorului
Danny Armstrong (28 de ani), extrema lui Dinamo, a vorbit despre perioada de pregătire din Polonia și despre noul sistem propus de Nuno Campos. Scoțianul a comentat și finalul dureros al stagiunii precedente, când Dinamo a ratat calificarea în cupele europene după barajul pierdut cu FCSB, scor 1-2.
Citește și aceste articole
Gazeta Sporturilor
Danny Armstrong, nedumerit după Dinamo - CFR Cluj: „Am prins barajul, nu?”
16 mai 2026
Gazeta Sporturilor
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
30 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

