Interesul pentru serviciile medicale incluse în asigurările private de sănătate este în continuă creștere, potrivit datelor prezentate de OMNIASIG Vienna Insurance Group. Compania constată o utilizare tot mai frecventă a asigurării de sănătate OMNI+, o soluție destinată companiilor care doresc să ofere angajaților beneficii medicale suplimentare și acces rapid la servicii de sănătate. Conform statisticilor […]

The post Tot mai mulți angajați folosesc asigurările private de sănătate. Timișoara, printre orașele cu cele mai multe servicii medicale accesate prin OMNI+ appeared first on

Citește articolul complet pe Ziua de Vest →