În ciuda tuturor pronosticurilor optimiste ale conducerii PSD Buzău, primarul Constantin Toma, președintele organizației județene a Partidului Social Democrat, continuă atacurile la adresa conducerii naționale a formațiunii politice pe listele căreia a obținut trei mandate pentru cel mai înalt fotoliu al Palatului Comunal. Nu mai departe de marți, ca invitat al rubricii „Update politic” găzduită …
Articolul Toma sare din nou la gâtul conducerii PSD. Și arată cu degetul „presa plătită” apare prima dată în Opinia Buzău.

