Piteștean prins de polițiști cu sute de țigarete fără timbru fiscal Un bărbat din municipiul Pitești a fost sancționat de polițiști după ce a fost surprins având asupra sa țigări fără timbru fiscal românesc, pe care intenționa să le comercializeze. Acțiunea a avut loc în cursul zilei de 22 iunie, când polițiștii de ordine publică […]

Citește articolul complet pe Curierulul Zilei →