Companiile care dețin mai multe sedii secundare înregistrate fiscal ca plătitoare de salarii și venituri asimilate salariilor în aceeași localitate trebuie să îndeplinească o obligație importantă până la data de 30 iunie 2026, inclusiv. Potrivit noilor reglementări, firmele sunt obligate să informeze Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF) cu privire la sediul secundar desemnat, în […]
The post Termen-limită pentru firme: ANAF așteaptă notificările privind sediile secundare până la 30 iunie appeared first on RefleqtMedia.

