Oboseala persistentă este adesea pusă pe seama stresului sau a lipsei de somn, însă medicii avertizează că poate fi semnul unei boli autoimune. Află când este cazul să mergi la medic. În ritmul alert al vieții moderne, este normal să ne simțim obosiți din când în când. O perioadă aglomerată la serviciu, câteva nopți nedormite […]

Citește articolul complet pe Doctorulzilei →