Dimineață de coșmar în Sectorul 2 al Capitalei. Atenţie, vă avertizăm urmează detalii cu impact emoţional! Un tânăr de 22 de ani și-a atacat tatăl cu un cuțit, iar apoi s-a năpustit și asupra polițiștilor veniți să-l oprească. Individul s-a potolit abia după ce agenţii au tras mai mai multe focuri de armă. Chiar şi asa, bărbatul a încercat să fugă, dar a fost prins și dus la audieri.

Citește articolul complet pe Observator News →