Poliţiştii de frontieră din cadrul Punctului de Trecere a Frontierei Albiţa efectuează cercetări în cazul unui tânăr din Galaţi, depistat la volanul unui autoturism care nu avea drept de circulaţie pe drumurile publice din România. Incidentul s-a petrecut pe 6 iunie, în jurul orei 17:50, când un cetăţean român în vârstă de 25 de ani […]

Articolul Tânăr din Galaţi, cercetat după ce a condus un autoturism fără drept de circulaţie în România apare prima dată în Monitorul de Galati.

Citește articolul complet pe Monitorul de Galati →