Un tânăr în vârstă de 19 ani a fost reținut de polițiștii ieșeni după ce a fost depistat conducând sub influența alcoolului, a refuzat prelevarea de mostre biologice și, ulterior, s-a urcat din nou la volan, deși nu mai avea dreptul de a conduce. Ads Potrivit informațiilor transmise de Inspectoratul de Poliție Județean Iași, la …
Articolul Tânăr de 19 ani, din comuna Victoria, sub control judiciar după ce a refuzat probele biologice și a condus fără drept apare prima dată în Jurnalul Regional.

