Un tânăr în vârstă de 24 de ani, din Șelimbăr, a fost bătut și tâlhărit în week-end, într-un club de pe strada Oituz. Atacatorii sunt alți doi tineri, în vârste de 17 și 22 de ani, pe care Poliția i-a și reținut marți. ”La data de 16 iunie, polițiștii din cadrul Secției nr. 1 Poliție…
Articolul Tâlhărie într-un club din Sibiu. Un tânăr a fost bătut și lăsat fără mai multe bunuri personale apare prima dată în Știri Sibiu.

