Suveraniștii vâlceni o vor întâmpina pe Delia cu multă, multă… călduraaa! Pe 15 august, Delia va urca pe scena festivalului de la Vâlcea. Pentru unii va fi unul dintre cele mai așteptate concerte ale verii. Pentru alții, însă, prezența artistei este greu de separat de pozițiile publice pe care le-a exprimat în ultimii ani. Delia […]

Articolul Suveraniștii vâlceni o vor întâmpina pe Delia cu multă, multă… călduraaa! apare prima dată în Ziarul de Vâlcea.

Citește articolul complet pe Ziarul de Valcea →