Un accident rutier a avut loc in orasul Bistrita, chiar in apropiere de Primaria Bistrita. Un autovehicul, la volanul caruia s ar fi aflat fostul ministru al Energiei, Bogdan Ivan, a intrat in coliziune cu un autobuz care circula pe Linia Verde, conform StiripeSurse.roConform jurnalistilor de la Bistriteanul, Bogdan Ivan s ar fi aflat alaturi de sotia lui in masina, dar amandoi au scapat fara a avea probleme de sanatate.Din primele informatii se pare ca autovehiculul condus de Bogdan Ivan a intr …

Citește articolul complet pe Ziua de Constanta →