Tribunele pline de pe ”Areni” s-au revărsat pe gazon după ce CSM Cetatea 1932 Suceava a promovat în Liga a II-a: ”Băi, băieți, mare noroc avem că în zonă se fac blocuri și sînt macarale și alte utilaje. O să-i rugăm să ni le împrumute și nouă vara asta ca să construim o echipă care […]
Articolul Suceava a intrat în Liga a II-a, dar mai trebuie și să rămînă acolo apare prima dată în JUPÂNU'.

