Alba Iulia Info
STP neagă că ar fi fost amendată de Poliția Locală Alba Iulia: „Am aflat din presă că am fost amendați”

A apărut o nouă controversă în conflictul dintre operatorul de transport public STP Alba Iulia și autoritățile locale. Deși Poliția Locală a aplicat o amendă de 30.000 de lei pentru neefectuarea serviciului de transport public, reprezentanții societății susțin că nu au primit încă oficial procesul-verbal de sancționare și au aflat despre existența amenzii din informațiile […]

STP neagă că

Citește articolul complet pe Alba Iulia Info →