Senatorul AUR de Timiș Titi Stoica spune că partidul său nu a avut nicio înțelegere cu PSD după moțiunea de cenzură și susține că social-democrații ar fi acționat ulterior împreună cu președintele Nicușor Dan în contextul demiterii Guvernului Bolojan. „Noi nu am avut niciodată o înțelegere cu PSD. Singura înțelegere pe care au avut-o cei […]

Citește articolul complet pe Expres de Banat →