În emisiunea Martorii, Stelian Ogică vorbește despre relația pe care a avut-o cu Fane Spoitoru. Acesta spune că l-a cunoscut personal și că au avut o relație apropiată. Urmărește aici, integral emisiunea Martorii. Stelian Ogică rememorează atmosfera de la ultima nuntă a lui Fane, organizată la Marriott în 2003, și vorbește despre existența unor filmări […]

Citește articolul complet pe Gândul →