Șoseaua Vestului din Ploiești, una dintre cele mai circulate artere rutiere din municipiu, a intrat miercuri, 24 iunie, în reparații. Potrivit Primăriei Ploiești, lucrările au debutat miercuri, 24 iunie, cu frezarea carosabilului pe tronsonul cuprins între zona Balif și intersecția cu strada Gheorghe Grigore Cantacuzino. Intervențiile vor continua joi, 25 iunie, când echipele vor freza […]
Articolul Șoseaua Vestului din Ploiești a intrat în reparații. Urmează lucrări de asfaltare pe timpul nopții apare prima dată în Observatorul Prahovean.

