O șoferiță a rămas fără mașină pe Transfăgărășan după ce a uitat să tragă frâna de mână în timp ce era ocupată cu un selfie. Vehiculul a pornit singur și s-a prăbușit într-o râpă, fără a provoca victime. Incidentul subliniază importanța siguranței în timpul opririlor pe drumuri montane. O șoferiță a lăsat mașina fără frână …

Articolul Șoferiță fără mașină pe Transfăgărășan pentru un selfie distrus apare prima dată în Main News.

Citește articolul complet pe Mainnews →