” (…) Metrourile, tramvaiele și autobuzele nu sunt pline doar de corporatiști și antreprenori. Sunt pline și de zecile de mii de bugetari, plătitori disciplinați de taxe și impozite, oameni care merg zilnic la spitale, școli, cazărmi sau primării. Și ei citesc aceleași știri. Și ei își pun aceleași întrebări. Și ei sunt la fel […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →