Ziua Drapelului Național al României a fost marcată vineri, 26 iunie, printr-o ceremonie solemnă organizată în Piața Mare din Sibiu, eveniment ce a reunit reprezentanți ai autorităților locale, ai instituțiilor militare și de învățământ, precum și numeroși sibieni. Manifestarea a fost organizată de Instituția Prefectului – Județul Sibiu, Consiliul JudețeanRead More

Citește articolul complet pe Mesagerul de Sibiu →