Ancuța, proprietara unui apartament din București, a avut parte de o surpriză de proporții din partea unui cuplu căruia îi închiriase locuința. După doar câteva luni, chiriașii au fugit fără să anunțe și au lăsat în urmă un dezastru: uși deteriorate, geamuri sparte, mizerie cruntă și restanțe.

Citește articolul complet pe Click →