sepsi-osk-sfantu-gheorghe,-cantonament-in-bulgaria

Nou-promovata în Superliga de fotbal, Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, se află, în perioada 23 iunie-4 iulie, într-un stagiu centralizat de pregătire la Bansko, în Bulgaria. Pe lângă antrenamentele zilnice, covăsnenii vor disputa și trei partide amicale cu echipe din Kosovo și Bulgaria, respectiv cu KF Malisheva (26 iunie), FC Drita (29 iunie) și FK Hebar …

Citește articolul complet pe Info Mures →