Sepsi OSK continuă să se întărească pentru noul sezon și a anunțat al patrulea transfer al verii. Echipa antrenată de Ovidiu Burcă a ajuns la un acord cu un fotbalist brazilian. După prezentările portarului David Lazar (FC Hermannstadt), fundașului Bogdan Vătăjelu (FC Bihor) și mijlocașului Doru Andrei (FC Voluntari), Sepsi OSK a oficializat și sosirea […]
The post Sepsi a realizat al patrulea transfer al verii! Pe cine au semnat covăsnenii appeared first on Prosport.

