IGSU – Inspectoratul General pentru Situații de Urgență România trage un semnal de alarmă – copiii trebuie protejați în perioadele cu temperaturi ridicate! Potrivit informațiilor apărute în mai multe articole de presă, un tragic eveniment s-a produs în Franța, unde doi copii în vârstă de 2 și 4 ani au fost găsiți fără viață într-un […]

Articolul Semnal de alarmă: Nu lăsați copiii singuri în autoturism în perioadele cu temperaturi ridicate! apare prima dată în DirectMM.

Citește articolul complet pe DirectMM →