Toto Wolff, șeful Mercedes, i-a avertizat pe conducătorii Formulei 1 să nu adopte vreodată sistemul „BoP” (Balance of Performance). Oficialul echipei de la Brackley îl descrie ca pe un „haos politic”: are darul de a provoca „un val de reacții negative.” Marea problemă a lui Charles Leclerc în F1: „A atins punctul cel mai de […]
© G4Media.ro.

