Șefii Pentagonului s-a răzgândit și impun din nou vaccinarea obligatorie a militarilor. Asta după ce sute de militari s-au îmbolnăvit de gripă. Cei mai mulți militari au ales să nu se vaccineze atunci când șefii au făcut vaccinarea opțională, transmite MEDIAFAX. Șefii Pentagonului au decis să restabilească vaccinarea obligatorie împotriva gripei pentru toți noii recruți […]

© G4Media.ro.

Citește articolul complet pe G4Media →