Secția Boli Infecțioase a Spitalului Județean de Urgență Piatra-Neamț a beneficiat de lucrări de reabilitare, reparații și dotare, inclusiv printr-un proiect de digitalizare finanțat din fonduri europene. Anunțul a fost făcut de managerul unității medicale, conf. dr. Alexandru Patrașcu, într-un material video realizat în cadrul secției. Potrivit acestuia, la etajul al II-lea al Secției Boli […]

Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt

Citește articolul complet pe Ziar Piatra Neamt →