Sebeș: Locuitorii unui cartier au rămas temporar fără apă potabilă. Când se reia furnizarea

Locuitorii unui cartier din Sebeș au rămas temporar fără apă potabilă, din cauza unei avarii la rețeaua de distribuție.  Potrivit reprezentanților companiei de apă (Apa CTTA), este afectat parțial cartierul Mihail Kogălniceanu. Echipa de intervenție este pe teren și încea

Citește articolul complet pe Alba24 →