Societatea Transport Urban Reșița anunță reluarea curselor pe traseul Reșița – Șură, începând de sâmbătă, 20 iunie, 2026.  Una dintre cele mai îndrăgite rute pentru reșițeni, traseul Reșița – Șură, revine în circulație, începând din acest weekend, pe fondul debutului sezonului cald și al interesului tot mai mare pentru drumeții, relaxare în natură, pe malul […]

Citește articolul complet pe Expres de Banat →