Administrația locală din Caransebeș continuă lucrările de întreținere și modernizare în mai multe zone ale orașului. Un foișor amplasat anterior la ștrand a fost mutat în cartierul Pipirig, lângă biserică, la solicitarea locuitorilor din zonă, iar după recondiționare, vor fi amplasate și o masă cu tablă de șah, precum și scaune în interiorul foișorului. La […]

Citește articolul complet pe Banat FM →