Ieșenii vor avea la dispoziție, începând din zilele următoare, toate cele trei baze de agrement administrate de municipalitate. Baza de Agrement Ciric și Ștrandul Municipal se vor deschide odată cu îmbunătățirea condițiilor meteo, completând oferta de relaxare din sezonul estival alături de Plaja Nicolina, care funcționează încă de la începutul lunii mai. Reprezentanții Primăriei Iași […]

Articolul Se deschid bazele de agrement ale municipalității apare prima dată în TeleM Regional.

Citește articolul complet pe Tele M (Iasi) →