Un nou pod a fost dat în folosință în comuna Apoldu de Jos, pe drumul județean DJ 106G, la ieșirea spre Ludoș. Circulația rutieră a fost reluată, după ce vechiul pod a fost demolat și au fost finalizare principalele lucrări al cel nou. Potrivit unei postări a președintei Consiliului Județean Sibiu, Daniela Cîmpean, reluarea circulației […]

The post Se circulă pe noul pod din Apoldu de Jos. Adio rute alternative! appeared first on Tribuna – Știri din Sibiu și județ.

Citește articolul complet pe Tribuna →