În ziua de 22 iunie a.c., polițiștii din cadrul Serviciului Rutier Argeș au depistat un conducător auto, de 53 de ani, din Nucșoara, care conducea un autoturism pe str. Gh Șincai din municipiul Pitești, iar întrucât conducătorul auto emana halenă alcoolică, a fost testat cu aparatul etilotest. În urma testării a rezultat o valoare mai […]

Citește articolul complet pe Jurnalul de Arges →