
Alexandru Rogobete, fost ministru PSD al Sănătății, a lansat critici dure la adresa premierului demis Ilie Bolojan, pe care îl acuză că a blocat procesul de angajare în unitățile medicale. CITEȘTE ȘI: Veste uriașă pentru toți șoferii! Se face o nouă autostradă în România. S-a dat undă verde chiar acum Fostul oficial social-democrat susține că Bolojan […]

