În această dimineață, în jurul orei 10.00, un echipaj din cadrul Inspectoratului de Jandarmi Județean Botoșani a capturat o viperă, care a pătruns într-o anexă a unei case din satul Storești, comuna Frumușica. Jandarmii botoșăneni au intervenit în urma apelului 112 făcut de proprietarii locuinței și au reușit în scurt timp prinderea șarpelui periculos cu …

The post Șarpe veninos capturat de jandarmii botoșăneni după un apel la 112 – VIDEO appeared first on Gazeta de Botoșani – GazetaBt.ro : Stiri Botosani , Politica Botosani , Sport Botosani , Evenimente Botosani , Anunturi Gratuite Botosani , Muzica Botosani.

Citește articolul complet pe Gazeta de Botosani →