Autor: Oana-Medeea Groza În emisiunea „Ce-i în Gușă, și-n căpușă”, difuzată la Radio Gold FM și moderată de Cozmin Gușă, jurnalista Sarmiza Andronic a analizat insuccesul învestirii guvernului Veștea, contribuția AUR la salvarea partidei soroșiste, ce-a reușit și ce-a pierdut George Simion, despre Nicușor Dan, cum va continua jocul învestirii și spectrul alegerilor anticipate. Episodul […]

Citește articolul complet pe Radio Gold FM →