Retehnologizarea celor două centrale electrotermice administrate de Primăria Iași s-a scumpit consistent.

Articolul S-a scumpit retehnologizarea CET-urilor: vor fi de acord consilierii locali cu suplimentarea costurilor cu 100 de milioane de lei? apare prima dată în Ziarul de Iaşi – liderul presei ieşene.

Citește articolul complet pe Ziaruldeiasi →