Etapa de Cupă Mondială Challenge la gimnastică ritmică, desfășurată în aceste zile la Cluj-Napoca, a debutat cu un scandal de proporții. Federația Rusă de Gimnastică a anunțat retragerea delegației sale din competiție și a cerut sancționarea României, după ce Emil Boc a refuzat afișarea drapelului Federației…

Citește articolul complet pe Stiri de Cluj →