Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Știri Pe Surse →‘România funcționează mai bine fără Guvern’. Diana Șoșoacă nu exclude o alianță între S.O.S. și AUR
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Diana Șoșoacă este de părere că România ar putea foarte bine să funcționeze și fără un guvern. Ea a explicat recent că statul își vede liniștit de treabă prin instituțiile de bază, iar jocurile politice de la București nu fac decât să încurce lucruri…
Citește și aceste articole
Opinia Giurgiuveanului
România, victima unei clase politice fără rușine (țara piere, babele se piaptănă)
19 iunie 2026
Știri Pe Surse
Harpa (PSD Neamţ): România are nevoie, fără întârziere, de un guvern funcţional
22 iunie 2026
Ziua de Constanta
Ministrul Dragos Pislaru - Romania este prea saraca sa nu isi plateasca bine conducatorii
16 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

