Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Antena 3 CNN →Rogobete acuză că 2.000 de medici au intrat în şomaj din cauza reformei lui Bolojan. „Reforma nu înseamnă să oprești sistemul”
Notele editorului
Fostul ministru al Sănătăţii, Alexandru Rogobete, l-a acuzat, duminică, pe Ilie Bolojan că, din cauza reformei, „peste 2.000 de tineri care au terminat rezidențiatul, au promovat examenul de specialitate și au…
Citește și aceste articole
Știri Pe Surse
Rogobete îl acuză pe Bolojan că a lăsat peste 2.000 de medici fără loc de muncă: Asta numiți reformă?
28 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

