Reese Witherspoon s-a reunit cu colegele ei din „Legally Blonde”, Jennifer Coolidge și Selma Blair, în weekend, la New York. Cele trei actrițe au participat la un eveniment dedicat viitorului serial prequel „Elle”, precum și celei de-a 25-a aniversări a celebrului film „Blonda de la Drept”.

Citește articolul complet pe Filmnow →