Restaurantele din România ar putea fi obligate să ofere gratuit clienților apă potabilă de la robinet, potrivit unui proiect legislativ depus în Parlament de deputatul PNL de Brașov, Sebastian Mihai Rusu.

Articolul Restaurantele din România ar putea fi obligate să ofere gratuit clienților apă potabilă de la robinet – proiect apare prima dată în Romania TV.

Citește articolul complet pe Romaniatv →