Rectorul SNSPA, Remus Pricopie, a afirmat la „Interviurile Adevărul” că reprezentanții partidelor din fosta coaliție ar trebui să discute despre o soluție la criza politică declanșată în luna mai. Totodată, acesta l-a acuzat pe liderul AUR, George Simion, că a făcut „circ” în Parlament.
Remus Pricopie invită partidele la discuții: „Îi chem eu la SNSPA”. Ce îi reproșează lui George Simion
Notele editorului
Rectorul SNSPA, Remus Pricopie, a afirmat la „Interviurile Adevărul” că reprezentanții partidelor din fosta coaliție ar trebui să discute despre o soluție la criza politică declanșată în luna mai. Totodată, acesta l-a acuzat pe liderul AUR, George Simion, că a făcut „circ” în Parlament.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

