Rectorul SNSPA, Remus Pricopie, acuză că parlamentarii AUR care vor vota Guvernul Veștea nu sunt disidenți, ci acționează la ordinul lui George Simion. Votarea guvernului ar urma să aibă loc astăzi după ora 21:30 și ar putea marca o premieră după 90 de ani: executivul Veștea ar urma să fie votat de extremiștii de la AUR, spune Pricopie.
Remus Pricopie acuză: Parlamentarii AUR care votează Guvernul Veștea nu sunt disidenți, au permisiunea lui George Simion
Notele editorului
Rectorul SNSPA, Remus Pricopie, acuză că parlamentarii AUR care vor vota Guvernul Veștea nu sunt disidenți, ci acționează la ordinul lui George Simion. Votarea guvernului ar urma să aibă loc astăzi după ora 21:30 și ar putea marca o premieră după 90 de ani: executivul Veștea ar urma să fie votat de extremiștii de la AUR, spune Pricopie.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

