Președintele Consiliului Județean Argeș, Ion Mînzînă, a anunțat că a fost reales ca deputat în Adunarea Eparhială a Arhiepiscopiei Argeșului și Muscelului și, totodată, ales în Adunarea Națională Bisericească. Mulțumiri pentru încrederea acordată Într-un mesaj public, Ion Mînzînă a transmis mulțumiri pentru încrederea primită și a subliniat importanța colaborării dintre instituțiile publice și Biserică. „Primesc […]

The post Recunoaștere importantă pentru Ion Mînzînă. Președintele CJ Argeș, reales în Adunarea Eparhială și ales în Adunarea Națională Bisericească first appeared on Ziarul Argeşul – ediţia online.

Citește articolul complet pe Argesul →