Europarlamentarul Rareș Bogdan acuză conducerea PNL de ‘ipocrizie fără margini’, arătând că partidul este gata să voteze un guvern ‘exclusiv PSD’ după ce în urmă cu două zile a blocat un guvern cu ‘un premier PNL, un vicepremier PNL și cinci miniștri liberali’, scrie Agerpres. ‘Ipocrizie fără margini. Dai vot unui pesedist, dar acum două […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →