„România are nevoie, fără întârziere, de un Guvern funcțional, care să transforme stabilitatea politică în măsuri concrete pentru oameni. PSD susține această construcție pentru a opri austeritatea oarbă, a proteja categoriile vulnerabile și a continua investițiile de care județul Neamț are nevoie. Susținerea noastră nu este un cec în alb: fiecare decizie va fi evaluată […]

Articolul PSD Neamț susține învestirea guvernului Veștea și măsurile pentru redresarea economică și protejarea comunităților apare prima dată în Monitorul de Neamț.

Citește articolul complet pe Monitorul de Neamt →