Cetățenii din Buftea au fost șocați zilele astea, trezindu-se peste noapte, după ce și-au achitat impozitele anuale, că le-a apărut de plată cel puțin 400 lei de gospodărie, o taxă bizară de salubrizare. Primaria Buftea și compania Iridex nu au anunțat nimic. Au fost câțiva cetățeni care au observat nenorociarea pe Ghișeul.ro. S-a dat alarma […]
The post Prostie sau hoție? Fără să fie anunțați, buftenii tocmai s-au trezit că au de plată sute de lei în plus la gunoi! first appeared on Expresul de Buftea.

