Doi adolescenți de 16 ani au fost surprinși de polițiștii locali în timp ce desenau graffiti pe suprafețe din Parcul Arheologic din Constanța. Incidentul a avut loc pe 23 mai 2026, iar la fața locului au fost chemați și părinții acestora. Potrivit informațiilor transmise de Primăria Constanța, cei doi minori au fost sancționați contravențional conform […]

Citește articolul complet pe Observator de Constanta →