Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Tion →Primăria va demola noi garaje în zona Dâmbovița. Primul pas pentru o nouă parcare
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Primăria Timișoara pregătește o nouă parcare în zona Dâmbovița, pe Aleea Cutezătorilor, unde garajele vor fi desființate. Proiectul include locuri de parcare, spații verzi, trotuare și alei în cadrul programului de modernizare a zonelor dintre blocuri.
Citește și aceste articole
deBanat
Noi locuri de parcare în zona Dâmboviţa. „Garajiada” ajunge pe Aleea Cutezătorilor
24 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

